יועץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא הצעד הראשון לקבלת המשכנתא שמתאימה לכם
אם אתם חושבים על רכישת דירה, סביר להניח שצצות ועולות לכם אינספור שאלות הקשורות לנושא המשכנתא. עבור אדם מן היישוב, שמעולם לא נאלץ להתמודד עם עסקת נדל"ן, המונח משכנתא עשוי להישמע מאיים; מה זה בדיוק אומר? איך נדע שאנו מקבלים את המשכנתא המתאימה לנו? ומי יוכל לסייע לנו בקבלת ההחלטות החשובות?

הסירו דאגה מלבכם: תחום ייעוץ המשכנתאות הוקם במיוחד על מנת לתת מענה לשאלות אלו ובהנחה שתיעזרו ביועץ משכנתאות רציני וטוב, מהר מאוד תוכלו להרגיש רגועים לגבי המשכנתא שלכם והתנאים בהם תיקחו אותה.

להתחשב בכל המשתנים
אבל ראשית כל, יש לשאול את עצמנו: מהי בעצם משכנתא?
ובכן, משכנתא היא הלוואה הניתנת (לרוב) על ידי בנקים ללקוחות פרטיים שמעוניינים לרכוש נכס למגורים או השכרה, או הלוואה הניתנת על ידי הבנקים ללקוחות עסקיים המעוניינים לרכוש נכס למטרות עסקיות. בשל גובה ההלוואה, היא נפרסת – במרבית המקרים – על פני מספר שנים משמעותי (עשר ומעלה).

לא פלא, אם כך, שההחלטה לקחת משכנתא נחשבת להחלטה רצינית וחשובה. בנקים שונים מציעים מסלולי משכנתא במגוון רחב, תוך התחשבות בפרופיל הפיננסי של הלקוח שעומד מולם. למשכנתא מצטרפת ריבית שעשויה להיות קבועה או משתנה, ריבית מצודדת מדד מול ריבית שאינה צמודה למדד, כזו שצמודה ליורו וכזו שצמודה לדולר ובקיצור – אם אינכם מבינים את המונחים השונים והמשמעות שלהם לגביכם בבואכם לקבל משכנתא, אתם עלולים להימצא בבעיה.

השלב הראשון – ייעוץ
על מנת למנוע בלבול ועגמת נפש, מומלץ לפנות לייעוץ משכנתאות; יועץ משכנתא טוב, יוכל לא רק להסביר לכם בבירור מה שעליכם לדעת לגבי כל משכנתא ומשכנתא בנפרד, אלא גם לעזור לכם בהשוואת המשכנתאות השונות ובחירת התכנית המתאימה ביותר לכם. היועץ יביא בחשבון את כל הפרמטרים השונים כגון הפרופיל הפיננסי שלכם, כמות הכסף שאתם מעריכים שתוכלו להחזיר בכל חודש לבנק ועוד. אם תבחרו ביועץ המשכנתאות הנכון, תגלו שהסיפור לא כל כך מסובך; הוא (או היא) יסביר לכם בבהירות את כל מה שאתם צריכים לדעת ויעזור לכם להימנע ממתח ועגמת נפש מיותרת סביב מה שאמור להיות אירוע משמח, בסך הכל: קניית נכס משל עצמכם.
בלב שקט
על אף שנראה אחרת, בבואכם לייעוץ משכנתאות והשוואה בין המשכנתאות, תגלו שסכום המשכנתא הוא ממש לא הפרמטר היחיד שיש להתחשב בו; לאור העובדה שהמשכנתא פרוסה על פני שנים רבות, במהלכן לבטח יתרחשו שינויים רבים בחייכם, אלמנט משמעותי מאוד שיש לקחת בחשבון בעת הייעוץ לגבי המשכנתא, הוא מציאת גובה ההחזר החודשי הנכון עבורכם, תוך הבאתו למינימום האפשרי במהלך תקופת המשכנתא כולה.

יועץ המשכנתאות שלכם ייקח בחשבון גם אלמנטים חיצוניים לכם כגון תנודות ושינויים בשוק, ריביות וכו'. כל אלה ישוקללו גם הם בהחלטה החשובה הקשורה ללקיחת משכנתא ולכן, כפי שאתם יכולים להבין, הצעד הראשון בדרך למשכנתא הנכונה, הוא למעשה בחירה ביועץ המשכנתאות המתאים לכם.

לסיכום ניתן לומר, כי על אף שבמבט ראשון אתם עשויים לחשוב שאתם יכולים להתמודד עם נושא המשכנתא בעצמכם, עדיף שלא ליטול סיכונים ולגשת להתייעצות עם מי שבאמת מבין בכך. יועץ משכנתאות טוב, עשוי להשיג לכם את הסדר המשכנתא הנוח ביותר עבורכם, כזה שתוכלו לעמוד בו בשקט גם בעוד עשר שנים מהיום.פעמים רבות בחיינו אנו מחליטים לעשות שינוי אך לאחר זמן קצר אנו נוטים לחזור לאותם תבניות התנהגות שתקעו אותנו מראש. בכדי לעשות שינוי אמתי נדרש שינוי תפיסה מלא של השקפת העולם שרכשנו לעצמנו מתוך חינוך, אמונה וניסיון. לעיתים קרובות אנו מגיעים להחלטה שמה שחשבנו שהוא נכון ומתאים לגבינו כבר לא תקף יותר ואנו זקוקים לשינוי פרדיגמה. מפה ועד לשנוי המיוחל הדרך קצרה. אך לא תמיד כך הדבר ולעיתים קרובות אנו מפספסים ופשוט נתקעים.

זה השלב שבו אנו זקוקים לעזרה חיצונית שתאפשר לנו לראות את הפוטנציאל שטמון בנו שאנו נוטים להחמיץ רק בשל גישה לא נכונה. זוגיות עם הרבה מטענים, עסק מדשדש, שחיקה בעבודה ותחושת החמצה כללית יכולים להפוך לשינוי תוך זמן קצר בעזרת היכולת להתבונן בעצמנו ללא מחסומים.

לכן שילוב של יועץ משכנתאות ויועץ נדלן זה הפתרון המושלם עבורכם!

שרות נוסף שאני מציע
יועץ נדלן בשילוב אימון אישי.

 

עם כל כך שפע של אפשרויות העומדות לרשותנו זה פלא שאנחנו עדיין לא מרוצים. גרוע מכך, יש עליה מתמדת בתופעות נפשיות של דיכאון, חרדה והפרעות שינה שנובעות מלחץ, מתחים, תחושת כישלון, החמצה ועוד. לאימון אישי בדרך כלל מגיע מי שמאס מתקיעות ורוצה לנוע קדימה. מאמן אישי עוזר לנו להכיר את עצמנו טוב יותר ולהתנהל נכון בכדי להשיג את מטרותינו ולהגשים את עצמנו כמו שתמיד רצינו.

יועץ נדלן ומאמן היתרונות שלי בתור יועץ נדלן

. מאמן אישי ומנטור להשגת מטרות. ביחד נכין תוכנית עבודה בדרך לרכישת נכס.
.בעלים של משרד תיווך מצליח שמלווה עשרות זוגות לרכישת נכסים לווי אישי וצמוד עד המפתח.
מנטור ומאמן אישי אני יכוון אתכם רק לעסקה שתוכלו להגשים אני לא ייעץ ולכם להכנס לעסקה שהיא מסוכנת לכם. הכל בשקיפות מלאה ושמירה על הקוד האתי.

רוצים לקנות דירה ולא יודעים מאיפה להתחיל?
אני מאמן אישי ויועץ נדלן אשר לקחתי על עצמי להתמקד רק במטרה אחת איך להגשים את חלום הדירה לאנשים שפשוט לא יודעים איך לעשות זאת, או שיש משהו שפשוט חוסם אותם בדרך למטרה, ביחד איתי נלמד מה הדילמה? מה עוצר אתכם? למה אתם לא רכשתם עד עכשיו נכס? כאן מדובר בתהליך אימון שבו נפרוט ונזקק את הדילמות, תקבלו ממני מספר כלים שיעזור לכם להבין מה תוקע אתכם עד עכשיו ואיך מכאן ממשיכים?
לאחר שהבנו מה החסמים שיוצרים תקיעות? כאן אני ילווה אתכם בדרך לרכישת הדירה, בתור יועץ נדלן בכיר ובעל משרד תיווך אנשי המפתח יש לי את הכלים והידע ללות אתכם בדרך לרכישה ביחד נתפור את החליפה שתהיה בדיוק מתאימה לצרכים שלכם, וכל זה בבטחה וביושרה. למידע נוסף ולשיחת הכרות אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר 

לקביעת פגישה או קבלת ייעוץ השאירו פרטים: